O nas

Poznaj naszą historię, cele, działania!

KIM JESTEŚMY?

W naszych szeregach rozwiniesz swoje zainteresowania. Interesujesz się historią? U nas nie tylko ją poznasz, ale również będziesz miał okazję wziąć udział w dioramach czy inscenizacjach. Twoją pasją jest kultura i sztuka? Nie tylko pomożemy ją rozwijać, ale także będziesz mógł brać udział i organizować koncerty, konkursy czy festiwale. Chcesz nauczyć się strzelać, poznać taktykę walki i sztukę przetrwania? Z nami możesz poznać to wszystko w teorii i w praktyce. Każdy może u nas znaleźć coś interesującego, realizację ciekawych projektów i pole dla swoich działań. Celem naszego stowarzyszenia jest propagowanie postaw i wartości patriotycznych, podtrzymywanie tradycji narodowych, pielęgnowanie polskości, popularyzacja i wspieranie edukacji historycznej oraz ochrona miejsc pamięci i dziedzictwa kulturowego.
Od wielu lat organizujemy obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych na warszawskiej Pradze, obchody rocznicy podjęcia Powstania Warszawskiego, koncerty, konkursy oraz wiele innych przedsięwzięć mających na celu promowanie polskiej historii, kultury i tradycji. Wspieramy także lokalne społeczności, prowadzimy działalność kulturalną i promujemy działania mające na celu poprawę zdolności obronnych naszego społeczeństwa.

Towarzystwo Miłośników Polskiej Tradycji i Kultury

Jeśli pasjonuje Cię historia, interesujesz się kulturą i sztuką. Zapraszamy w szeregi naszego Stowarzyszenia. Pobierz, wydrukuj, wypełnij i wyślij nam formularz kandydata.

Katie Smith – Co Founder

Respecting Envato as a world-leader in outstanding support and educational concern towards users and in impeccable graphic design we strive for an equally principled performance.